Wiceminister Inwestycji i Rozwoju w Kalwarii

23 czerwca 2018 21:15:47

  Na zaproszenie burmistrza dra Augustyna Ormantego  Kalwarię Zebrzydowską odwiedziła Sekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju Andżelika Możdżanowska, która jest również Pełnomocnikiem Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Spotkanie zorganizowano z myślą z lokalnych przedsiębiorcach.

  

Wiceminister Inwestycji i Rozwoju w Kalwarii

  Konstytucja Biznesu, zmiany w zakresie prawa podatkowego, planowane zmiany w zamówieniach publicznych, wsparcie dla przedsiębiorców, to główne tematy poruszone przez Wiceminister Inwestycji i Rozwoju Andżelikę Możdżanowską podczas jej wizyty w Kalwarii Zebrzydowskiej.

  W spotkaniu z wiceminister, oprócz gospodarza gminy burmistrza dra Augustyna Ormantego oraz przedsiębiorców, udział wzięli również wójtowie gmin: wójt gminy Lanckorona Tadeusz Łopata, wójt gminy Stryszów Jan Wacławski, wójt gminy Spytkowice Mariusz Krystian, wójt gminy Tomice Witold Grabowski.

  

  

  Podczas spotkania z przedsiębiorcami, które odbyło się 22 czerwca br. w budynku CKSiT „Stare Kino”, przedsiębiorcy mieli okazję zapoznania się z ofertą wsparcia dla małych i średnich przedsiębiorstw. Była też możliwość zadawania pytań pani wiceminister oraz przeprowadzenia z nią indywidualnych rozmów po zakończeniu serii pytań.

  W trakcie spotkania wiceminister, burmistrz Kalwarii Zebrzydowskiej oraz obecni na spotkaniu wójtowie podpisali List intencyjny w sprawie propagowania prostego języka w urzędach.

  Po spotkaniu z lokalnymi przedsiębiorcami Andżelika Możdżanowska złożyła wizytę  w Pawilonie wystawowym Cechu Rzemiosł Różnych w Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie miała możliwość zapoznania się z wyrobami kalwaryjskich rzemieślników. Wiceminister odwiedziła również zakład produkcyjny Ryłko.Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane