Artykuł archiwalny

Kameralny Wieczorek Filmowy

6 lutego 2017 19:18:39

  Wolontariat WCK oraz Wadowickie Centrum Kultury zapraszają na Domowe Kino!, czyli seans filmowy w zupełnie nowej odsłonie! Już 11 lutego 2017 roku o godzinie 18:00 w sali kameralnej, w niecodziennej oprawie odbędzie się projekcja dwóch nietuzinkowych i pełnych humoru francuskich komedii!

  

Kameralny Wieczorek Filmowy

  Kameralny Wieczorek Filmowy - Domowe Kino! jest nowym projektem zainicjowanym przez wolontariuszy Wadowickiego Centrum Kultury. To połączenie domowej atmosfery, świetnego kina, a także wyjątkowego zaangażowania młodych wolontariuszy!

Leżaczki, sofy, najlepsze kakao przyrządzone według naszej tajnej receptury oraz słodkości… I oczywiście doskonałe filmy! To wszystko stworzy niecodzienne wydarzenie, w jakby się mogło wydawać zwyczajną sobotę!” – mówią wolontariusze WCK.

  

  Pierwszym z dwóch filmów, będzie francuska komedia reżyserii  Oliviera Nakache oraz Erica Toledano, pt. „Nietykalni” z 2011 roku. Opowiada ona historię sparaliżowanego milionera, który zatrudnia do opieki prostego i szczerego do bólu chłopaka z przedmieścia. „Nietykalni” to film pełen humoru i wzruszeń, obsypany nagrodami największych festiwali filmowych oraz mnóstwem doskonałych recenzji!

  

  Drugim filmem wieczoru będzie produkcja z 2015 roku, czyli „Samba”. Wybór filmu nie jest przypadkowy - to dzieło tych samych, wyżej wspomnianych twórców, co stanowi gwarancję filmu wysokiej jakości! Obraz przedstawia historię imigranta, podejmującego pracę w restauracji, który napotyka na swojej drodze wiele przeciwności losu. Z roli głównej – po raz kolejny – kapitalny Omar Sy!

  

Bardzo zależy nam na domowej atmosferze wydarzenia! Podzielimy się z Wami naszymi  łakociami oraz stworzymy wyjątkową oprawę wydarzenia. Utworzymy wspólny bufet, więc jeśli chcecie podzielić się czymś z innymi osobami – śmiało! Przynieście ze sobą swoje smakołyki, ciepły kocyk oraz uśmiech!” – mówią wolontariusze WCK.

  

Zapraszamy! Ilość miejsc ograniczona!

Kameralny Wieczorek Filmowy - Domowe Kino!

11 lutego 2017, sobota

godz. 18:00

Bilety: 8 zł

  

Profil Wolontariatu WCK:

fb.com/wolontariat.wck

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Ostanio dodane