Targi Andrychów 2017

Uwiecznij folk w obiektywie

2 czerwca 2017 09:46:00

  Konkurs fotograficzny „Uwiecznij folk” to najnowsza inicjatywa Wolontariatu WCK. Projekt adresowany jest do wszystkich mieszkańców powiatu wadowickiego, a termin zgłoszenia mija już 10 czerwca!

  

Uwiecznij folk w obiektywie

  Wolontariusze Wadowickiego Centrum Kultury zapraszają do wzięcia udziału w organizowanym w ramach projektu Folkowe Wadowice konkursie fotograficznym "Uwiecznij FOLK".

  - Chcemy, aby nasz konkurs uwrażliwił wadowiczan na piękno i bogactwo kryjące się w tradycji oraz uświadomił ludziom, jak bardzo folk jest obecny w naszym codziennym życiu. Przesłane zdjęcia, mogą przedstawiać zarówno ludzi, jak i sytuacje, przedmioty oraz miejsca niezależnie od tego, czy zostały sfotografowane w Polsce czy też za granicą. Ważne żeby mieściły się w tematyce konkursu – mówią organizatorzy.

  Ogłoszenie wyników oraz przyznanie nagród, odbędzie się 16 czerwca o godzinie 18:00, podczas uroczystego wernisażu w sali wystawowej Muzeum Miejskiego w Wadowicach.
W imieniu wolontariuszy serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografii, do wzięcia udziału w konkursie i... uwieczniania FOLKU!

  

  Warto zaznaczyć, że konkurs "Uwiecznij FOLK" jest jednym z elementów przygotowanego przez Wolontariat WCK projektu Folkowe Wadowice. Oprócz wspomnianej wyżej inicjatywy, wolontariusze przygotowali warsztaty malowania na tkaninie oraz koncert trzech folkowych zespołów, które już pod koniec czerwca odbędą się w Wadowickim Centrum Kultury. Z kolei, rodzajem wstępu do projektu, było zachęcenie uczniów wadowickich szkól do zorganizowania własnych Dni Folkowych! Uczniowie m. in. mieli możliwość obcowania z kulturami folklorystycznymi różnych regionów Polski i świata. Obszerna relacja wkrótce!

  

Konkurs fotograficzny „Uwiecznij FOLK”
Termin zgłoszeń: 10 czerwca
Regulamin: http://bit.ly/2rPzSLp

Więcej informacji: fb.com/wolontariat.wck

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane