Targi Andrychów 2017

Przełomowy Reggae Most!

22 czerwca 2017 23:03:33

  Koncerty, zlot food trucków, pole namiotowe, warsztaty, spotkania i kino plenerowe. Tak będzie wyglądał tegoroczny trzydniowy Reggae Most. Chcesz go współtworzyć? Organizatorzy zapraszają wolontariuszy na spotkanie. 

  

Przełomowy Reggae Most!

  Kamil Bednarek i O.S.T.R. będą gwiazdami tegorocznego Reggae Mostu. Na bulwarach powstanie wioska festiwalowa z wyznaczoną strefą relaksu, polem namiotowym i różnorodnymi warsztatami. Festiwal, dzięki staraniom Wadowickiego Centrum Kultury otrzymał dofinansowanie z Narodowego Centrum Kultury. To pozwoliło rozwinąć skrzydła i po raz pierwszy zorganizować trzydniowe wydarzenie z polem namiotowym, wyposażonym w prysznice i sanitariaty, co umożliwi uczestnictwo w festiwalu ludziom z całej Polski. Organizatorzy spodziewają się licznej publiczności, bowiem oprócz muzycznych gwiazd takich jak Kamil Bednarek, O.S.T.R, Tabu, Jafia, Benjamin i Bob One & Bas Tajpan, będzie czekało szereg atrakcji okołofestiwalowych. Strefę gastronomiczną wypełni kilkanaście Food Trucków, które zapewnią specjały kuchni z całego świata. Zwolennicy aktywnego spędzania czasu będą mogli skorzystać z plenerowej ścianki wspinaczkowej, slacklinu czy zajęć kuglarskich. Będą również spotkania z podróżnikami i przedstawicielami innych kultur, a także uwielbiane warsztaty: podróżnicze dla dzieci oraz  rękodzielniczo – plastyczne.

  Festiwal rozpocznie się we czwartek wieczorem, seansem kina plenerowego. W tym dniu otwarte zostanie też pole namiotowe. W piątek i sobotę od popołudnia trwać będą warsztaty i spotkania, a od godz. 19.00 rozpoczną się koncerty na festiwalowej scenie.

  Cały czas funkcjonować będzie specjalna strefa relaksu wyposażona w leżaki, maty i hamaki. To wszystko w cenie 5 zł za jeden dzień (dzieci do 13 roku życia mają wstęp bezpłatny), a dla korzystających z pola namiotowego przewidziane są karnety festiwalowe w wysokości 30 zł.

   

  Wadowickie Centrum Kultury zaprasza wszystkich chętnych do współpracy przy festiwalu. Poszukiwani są wolontariusze do pomocy przy organizacji, a także do współtworzenia oferty warsztatowej. Jeżeli masz pomysł na ciekawy warsztat, potrafisz coś zrobić – przyjdź i podziel się z innymi. Chcesz przeżyć przygodę i poznać ciekawych ludzi? Wolontariat Reggae Mostu będzie świetną ku temu okazją! WCK zaprasza na spotkanie, które odbędzie się we wtorek 27 czerwca na godz. 17.00 w domu kultury.

 

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane