Wydawnictwo Renoma

Nowy projekt dla miłośników tańca!

8 września 2017 16:15:57

  Od 25 września rusza nowy projekt w WCK! Tym razem skierowany będzie do tancerzy, którzy przez półtora roku pod czujmy  okiem specjalistów będą szkolić swoje umiejętności. Projekt zwieńczy sesja nagraniowa do dużej projekcji multimedialnej. 

  

Nowy projekt dla miłośników tańca!

  „Wspólny Front” to interdyscyplinarny projekt realizowany razem z Agencją Artystyczną "Kameny" przez  najwybitniejszych polskich Artystów występujących w roli „Mistrzów” i młodych adeptów sztuki „Uczniów”, którzy łączą swój talent w jednej wspólnej produkcji multimedialnej, narodowej opery F. Nowowiejskiego „Legenda Bałtyku”. 

  Do tego etapu projektu szukamy tancerzy w wieku 16 - 26 lat, którzy mieli już do czynienia z tą dziedziną sztuki. Od września ruszą masterclassy z dziedziny design, tańca i choreografii. Raz w miesiącu dwie grupy chętnych w godzinach popołudniowych będą brały udział w zajęciach z historii kostiumografii, projektowania kostiumów, etnodesigne, makijażu scenicznego, body paintingu, fryzjerstwa artystycznego, przygotowania kostiumów, a przede wszystkim choreografii i tańca pod okiem Cezarego Borowika oraz Gabrieli Kubackiej. Projekt zakończy się końcem października 2018 roku, każdy uczestnik otrzyma dyplom uczestnictwa w projekcie, natomiast najlepsi kursanci pojadą na sesje nagraniową biorąc tym samym udział w dużej produkcji multimedialnej.

  Zajęcia odbywać się będą raz w miesiącu w poniedziałek, szczegółowe terminy zostaną przedstawione zainteresowanym po zgłoszeniu.

   

  Zgłoszenia przyjmowane są od 4 września do wyczerpania miejsc mailowo na adres . Natomiast pierwsze spotkanie odbędzie się 25 września 2017 r. Kolejne terminy, godziny spotkań oraz szczegółowe informacje zostaną przesłane do uczestników mailowo. 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane