Wydawnictwo Renoma

Małopolskie krajobrazy - na obrazy!

9 września 2017 08:40:37

  Stowarzyszenie "Dać Szansę" w Wadowicach działa w sferze kultury i sztuki od 15 lat. Naszym obszarem zainteresowań jest dostęp do kultury oraz jej promocja wśród osób niepełnosprawnych i ich otoczenia. Prowadzimy też współpracę z instytucjami i obiektami kulturalnymi. 

  

Małopolskie krajobrazy - na obrazy!

  W tym roku serdecznie zapraszamy na wystawę prac plastycznych przygotowanych przez osoby niepełnosprawne i ich rodziny. Wystawę można zobaczyć w Wadowickiej Bibliotece Publicznej od 5 do 25 września 2017. Wernisaż wystawy odbędzie się w sobotę, 16 września o godzinie 11.00.

  Prezentowane na wystawie prace powstały w ramach pleneru integracyjnego (dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin), który był okazją do pracy artystycznej w terenie i łączył atrakcyjną formę tworzenia sztuki z czerpaniem z folkloru u źródła - w Białym Dunajcu. Plener był połączony z warsztatami folklorystycznymi, na których powstały bukiety i wiązanki kwiatów.

   

  Wystawa jest częścią projektu "Małopolskie krajobrazy - na obrazy!", który realizujemy przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Jego celem jest rozwój aktywności Stowarzyszenia "Dać Szansę" związanej z działalnością kulturalną na rzecz mieszkańców Małopolski Zachodniej łączącej wzmacnianie tożsamości regionalnej i integracyjny wymiar sztuki w roku 2017.

   

Serdecznie zapraszamy!

 

Więcej o projekcie:http://dacszanse.pl/projekty/2017/malopolskie-krajobrazy---na-obrazy

Galeria zdjęć: http://dacszanse.pl/galeria/malopolskie-krajobrazy---na-obrazy---galeria-projektowa

   

Organizator wystawy:

Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych DAĆ SZANSĘ w Wadowicach
os. XX-lecia 1, 34-100 Wadowice
tel. (33)873-18-87, kom. 695-727-833

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane