Nabór do TEATRU PRÓG

5 października 2017 09:39:37

  Znany nie tylko w Wadowicach, bo ze swoimi spektaklami z sukcesami prezentował się także za granicami kraju, Teatr Próg zaprasza w swoje progi.

  

Nabór do TEATRU PRÓG

  Na nowych aktorów Teatr Próg czeka w sobotę o godz. 10 w sali teatralnej Wadowickiego Centrum Kultury, a na spóźnialskich w niedzielę o tej samej godzinie i w tym samym miejscu.

  Zapraszamy wszystkich od 15 roku życia do – bez ograniczeń, którzy mają potrzebę artystycznego wyrażenia siebie, teatralnego kształcenia się i muzycznych przygód.

  

  

- Pociąga cię aktorstwo, teatr, muzyka lub taniec to właściwe miejsce dla ciebie. Może chcesz po prostu poznać bandę ludzi - zakręconych nadwrażliwców z ogromem dobrego i dziwnego poczucia humoru.

Poszukujemy osób, które dołączą do spektaklu "Załoga G" i chcą wziąć udział w przygotowaniu nowej sztuki. Zapraszamy również osoby grające na instrumentach, śpiewające lub tańczące.

Spieszcie się, ten sezon zapowiada się bardzo intrygująco! 

W listopadzie premiera w teatrze Witkacego w Zakopanem i w naszym WCK, potem wizyta na różnych festiwalach od Szczecina przez Wrocław, Warszawę, Kraków, Krosno, później premiera drugiego spektaklu, a potem się zobaczy, bo nadejdzie lato – zachęca Bartosz Nowakowski, reżyser i twórca teatru. 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane