Wydawnictwo Renoma

Wyjątkowy debiut literacki

18 października 2017 15:52:29

  W piątek, 13 października w Wadowickiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie autorskie z Bogusławem Sabudą – policjantem i pisarzem młodego pokolenia.

  

Wyjątkowy debiut literacki

  Autor promował swoją debiutancką powieść „Ludzie z cukru” – historię z gatunku science fiction, osadzoną w futurologicznym świecie. Bohater książki w tajemniczy sposób trafia do przyszłości, gdzie wszystko ograniczone jest do niezbędnego minimum. Nie godząc się na nową codzienność usiłuje rozwikłać zagadkę swojej podróży w czasie i wrócić do dawnego życia. Czy uda mu się zmienić przeszłość, by wpłynąć na przyszłość? Odpowiedź na to pytanie, a także inne ciekawostki związane z książką (i nie tylko) mogli usłyszeć uczestnicy piątkowego spotkania.

  Warto podkreślić, że tym razem piątek, trzynastego okazał się wyjątkowo udany. Impreza zorganizowana wspólnie z wydawnictwem Novae Res cieszyła się dużym zainteresowaniem. Egzemplarze debiutanckiej powieści rozeszły się błyskawicznie, a po pamiątkowy wpis autora ustawiały się kolejki. W trakcie wydarzenia wystawiane były też prace rysownika Sławomira Kościelnego i widziany przez niego świat książki, który zobrazował. Dla uczestników spotkania przewidziano także słodki poczęstunek.
  Książka „Ludzie z cukru” jest już dostępna w Wadowickiej Bibliotece Publicznej! Zapraszamy, bo podobno warto po nią sięgnąć!

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane