Bogowie w Andrychowie

26 lutego 2018 11:38:28

W niedzielę w Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie wystąpił Kabaret Młodych Panów z Rybnika.


Bogowie w Andrychowie

 Korólczyk, Demczuk, Kaczmarczyk i Banaszkiewicz zaprezentowali swój nowy skecz pt. „Bogowie”. Jednak nie zabrakło też znanych i lubianych przez wszystkich żartów. Dzięki kabaretowi publiczność mogła poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia i przypomnieć sobie o gorączce przedświątecznych zakupów.

 Kabaret Młodych Panów zaprezentował też, swoją własną interpretację programu 500+ i mieszkanie dla młodych.

 

 W skeczu pt. „Wizyta u teściów” uświadomili publiczności jak ważne są stosunki na linii ojciec-zięć. W skeczu wystąpiła również pani Ewa, wybrana z publiczności. Na pewno było to dla niej wielkie przeżycie, w końcu mało kto może powiedzieć, że chodził za rękę z Robertem Korólczykiem.

 Młodzi Panowie pokazali też specyfikę wyjazdów szkoleniowych, organizowanych przez wielkie firmy i korporacje. Opowiedzieli, jak szkoda wracać z takich wyjazdów do domu i jak żony reagują, gdy ich mężowie nie odbierają telefonów podczas takich imprez.

 Na koniec Kabaret Młodych Panów zaprosił wszystkich do Wspólnego tańca na balu na Olimpie. Jak na porządny wyjazd szkoleniowy przystało, nie zabrakło też wspólnego karaoke i pamiątkowych zdjęć.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane