Cenne nagrody do wygrania!

25 kwietnia 2018 20:17:23

 Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach serdecznie zaprasza wszystkich uczniów z klas I - VI szkół podstawowych do udziału w konkursie „Dom Rodzinny Lolka oczami dzieci”. Celem konkursu jest popularyzacja i pogłębianie wiedzy o życiu i dokonaniach Ojca Świętego Jana Pawła II oraz kształtowanie wyobraźni plastycznej dzieci.

 

Cenne nagrody do wygrania!

 Najlepsze prace wytypowane przez Komisję Konkursową zostaną nagrodzone publikacją w muzealnym kalendarzu. Na zwycięzców czekają też atrakcyjne nagrody: laptop, tablety, zestawy nagród o wartości 500 zł każda oraz muzealne gadżety.

 Pragniemy, aby prace inspirowane były wystawą stałą naszego Muzeum oraz postacią Karola Wojtyły. Liczyć się będzie samodzielność wykonania prac, kreatywność, oryginalność i przede wszystkim zgodność z tematem.

 Warunkiem udziału w konkursie jest dostarczenie do Biura Muzeum (ul. Spadzista 8) pracy w formacie A4 wraz z wypełnionym oświadczeniem rodzica lub opiekuna prawnego. Prace można przesyłać pocztą lub przynosić osobiście.

 Regulamin oraz wymagane oświadczenie dostępne jest do pobrania na stronie internetowej Muzeum: www.domjp2.pl

 Współorganizatorem konkursu oraz fundatorem nagród głównych jest Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „Jan” z Wadowic.

 

Zachęcamy do udziału!

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane