Koncert organowy na Karmelu

20 lipca 2018 11:27:08

Dwa koncerty zakończyły się owacjami na stojąco, bardzo licznej publiczności. Przed nami ostatni koncert organowy na Karmelu.

  

 

Koncert organowy na Karmelu

  Oba lipcowe koncerty organowe zgromadziły bardzo wielu melomanów, którzy wypełnili kościół w wadowickim klasztorze karmelitów. Publiczność zachwycona była poziomem artystycznym a także doborem repertuaru.

  

  Szczególnie zapadł w pamięć pierwszy koncert w wykonaniu artystek z Rosji, które grały na cztery ręce. W repertuarze znalazły się przede wszystkim utwory rosyjskich kompozytorów, a po ostatnim utworze, którym był Taniec z szablami Chaczaturiana oklaskom nie było końca.

Kolejny koncert z wykonaniu organisty i skrzypaczki również przyjęty został owacyjnie i gdyby tylko  czas pozwolił to pewnie na kilku bisach by się nie skończyło.

  Przed nami ostatni z cyklu koncertów. W niedzielę o godz. 16 na karmelu zagra Witold Zalewski wraz ze swoją córką Hanną.

Tym razem repertuar będzie bardziej klasyczny, m.in. utwory J.S. Bacha i , C. Francka.

  Organizatorami koncertów jest Wadowickie Centrum Kultury i wadowicki Klasztor OO Karmelitów.

  

Wstęp jest wolny.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane