Teatr, taniec, wokal, plastyka i wiele, wiele innych...Ruszają zapisy na zajęcia stałe w WCK!

21 sierpnia 2018 19:01:25

  Jak co roku Wadowickie Centrum Kultury przygotowało propozycje zajęć cyklicznych dla każdej grupy wiekowej. W ofercie znajdziemy zarówno dobrze znane nam grupy taneczne, wokalne, teatralne i manualne, jak i kilka całkowicie nowych propozycji. Nowością będzie także sposób zapisów, ponieważ tym razem, nie trzeba będzie nawet wychodzić z domu! Zapisy, które będą odbywały się za pośrednictwem  formularza internetowego ruszają już 20 sierpnia!

  

Teatr, taniec, wokal, plastyka i wiele, wiele innych...Ruszają zapisy na zajęcia stałe w WCK!

  Najmłodsi w wieku od 3 do 6 lat będą mogli odkrywać świat na zajęciach manualnych oraz rytmicznych w Klubie Malucha, na specjalnie przygotowanych zajęciach tanecznych, a także podczas uwielbianego przez nich Kina Malucha. Dla nieco starszych dzieci i młodzieży przygotowano kilka innych propozycji. Młodym pasjonatom tańca WCK proponuje zajęcia taneczne, ponieważ grupy Psikus, A Kuku, Moderna, Równowaga oraz De Facto czekają na nowych tancerzy! Przyszłych aktorów, WCK zaprasza do Teatru Próg, a tych, którzy chcą połączyć obie pasje zachęca do zapisu na zajęcia... Teatru Tańca re – Wizja.

  Ale to oczywiście nie wszystko! Młodzi artyści będą mogli rozwijać swoje talenty na zajęciach wokalnych, plastycznych, ceramicznych a nawet recytatorskich. Natomiast młodzieży chcącej współtworzyć ciekawe projekty nie może zabraknąć w grupie Wolontariatu WCK.

  

  WCK nie zapomina także o dorosłych, którzy po pracy chcą rozwijać swoje pasje i kreatywnie spędzać czas w gronie rówieśników. Dla tej grupy, po raz kolejny uruchomiono zajęcia z Tańca Towarzyskiego, które w tym roku cieszyły się bardzo dużą popularnością a także nowe zajęcia Latino Solo, które powstają z myślą o osobach, preferujących „luźniejsze” formy taneczne. Dorosłym lubiącym aktywność manualną, dom kultury proponuje zajęcia plastyczne, ceramiczne, a także Klub Fotograficzny MAMARAZZI.

  

  Szczegółowy program zajęć stałych można znaleźć na stronie Wadowickiego Centrum Kultury:

https://wck.wadowice.pl/kultura/wydarzenia_lista/nabor-na-zajecia-stale

   

  W tym roku, po raz pierwszy zapisy na zajęcia będą odbywały się poprzez formularz elektroniczny, który zostanie udostępniony na stronie internetowej WCK już w poniedziałek - 20 sierpnia.

   

  Grupy zajęciowe z pewnością, jak co roku zapełnią się błyskawicznie, więc w imieniu WCK serdecznie zapraszamy!

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane