Koncert Końca Lata

23 sierpnia 2018 14:12:43

  Na zakończenie upalnego w tym roku lata 8 września o godz 18.00 rozpocznie się w Kalwarii koncert. Zagrają i zaśpiewają: Krzysztof Zalewski - znany z projektu „Męskie Granie”, zespół SALK - który zagrał dziesiątki koncertów a stworzony został przez trzech muzyków i poetę , do których unikalne wizualizacje tworzy polska artystka, Dorota Tylka  i Sweet Molly - młody zespół ze Stryszowa grający rocka alternatywnego. 

  

Koncert Końca Lata

  8 września br. (sobota) zapraszamy do Kalwarii Zebrzydowskiej na niezwykły koncert końca lata, który odbędzie się na kortach MKS Kalwarianka (Mickiewicza 16). Koncerty zagrają: Krzysztof Zalewki, zespół SALK oraz zespół Sweet Molly. Bilety na to wydarzenie - w cenie 20 złotych - są dostępne w Starym Kinie (Mickiewicza 4) w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz on-line poprzez KupBilecik.pl. 

 

  W Kalwarii będziemy gościć znanego artystę polskiej sceny rockowo-alternatywnej, Krzysztofa Zalewskiego, znanego z projektu „Męskie Granie”, a ostatnio także z płyty z autorskimi interpretacjami utworów Niemena. Zalewski jest muzykiem, kompozytorem, autorem tekstów, uważany jest za jednego z najlepszych wokalistów w Polsce. Po wydaniu debiutanckiej płyty „Pistolet” zniknął na 9 lat z pierwszego planu na scenie. W tym czasie szlifował swój warsztat i zdobywał doświadczenie. Występował przez ten okres na scenie w zespołach: Nosowska, HEY, Muchy czy BRODKA. W 2013 roku powrócił z autorską płytą „ZELIG”. To album wymagający, szukający nowych dróg, nie dający się zagrzebać w rutynie. Tegoroczna piosenka Męskiego Grania "Początek" jest przesiąknięta niepowtarzalnym stylem Zalewskiego.

 

  Zespół SALK to kolejne odkrycie muzyczne, to elektroniczna ryba głębinowa, stworzona przez trzech muzyków i poetę. Zespół powstał w 2015 roku w Krakowie, jest związany z warszawską wytwórnią NEXTPOP. Zagrał dziesiątki koncertów, do których unikalne wizualizacje tworzy polska artystka, Dorota Tylka. Album "Matronika" został świetnie przyjęty przez fanów a koncert promujący album na festiwalu ENEA Spring Break był frekwencyjnym sukcesem. SALK wystąpił na Open'er Festivalu, OFF Festivalu, zagrał także trzy koncerty na Islandii, wygrali konkurs Skoda Auto Muzyka. Zespół jest także związany z Kalwarią, bo cześć jego członków pochodzi z pobliskiej miejscowości, z naszej gminy. 

 

  Na koncercie końca lata usłyszymy także młody zespół Sweet Molly grający rocka alternatywnego. Tytułowa Sweet Molly to dziewczyna namalowana na samolocie, fikcyjna postać, pin up girl, która stworzyła nazwę zespołu stając się jego motywem przewodnim. Jej urok oraz wspólna pasja do muzyki połączyły czwórkę przyjaciół tworzących skład zespołu Sweet Molly. Zespół swoją muzyką opisuje problemy pokolenia dwudziestolatków – szczerze, nieco naiwnie, ale autentycznie śpiewają i grają o emocjach i uczuciach. Zespół jest z sąsiedniej gminy, ze Stryszowa.

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza na muzyczny odlot, którego w Kalwarii jeszcze nie było!

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane