Joanna Jucha na scenie w WCK

29 sierpnia 2018 21:51:09

  Na muzyczny spektakl, składający się z doskonałych piosenek  napisanych przez Tuwima i Hemara, które pomimo upływu czasu nadal są aktualne, zaprasza Wadowickie Centrum Kultury.

  

Joanna Jucha na scenie w WCK

  Pamiętasz była miłość grupy RETRO-spekcja to spektakl z największymi przebojami międzywojennego kabaretu, którego bohaterowie wzruszą i rozbawią was swoimi wielkimi, miłosnymi uniesieniami.

  Główną rolę w sztuce gra wadowiczanka Joanna Jucha, absolwentka wrocławskiej szkoły teatralnej, która jako uczennica występowała w Wadowickim Centrum Kultury w teatrze „Sokół” i Teatrze „Próg”. Z Joasią na scenie występują: Dagny Cipora i Adrian Gawlik, a na pianinie akompaniuje Oleg Sznicar.

   

  Spektakl powstał pod opieką artystyczną Beaty Fudalej – aktorki Teatru Narodowego oraz wykładowcy Akademii Teatralnej w Warszawie. Aranżacje muzyczne stworzył Oleg Sznicar, który jest dyrygentem Krakowskiego Chóru Akademickiego Uniwersytetu Jagiellońskiego a także wykładowcą krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych.

Bilety są do nabycia w kasie WCK i poprzez stronę internetową.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane