Andrychowscy studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku

4 października 2018 21:01:46

 W czwartkowy wieczór (04.10) w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie odbyła się uroczysta inauguracja Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

  

Andrychowscy studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku

 Andrychowscy studenci po raz trzeci odśpiewali wspólnie hymn i zasiedli do wysłuchania wykładu. Pierwszy wykład o teorii ewolucji wygłosił prof. Dr hab. Wiesław Babik. Profesor Babik pochodzi z Andrychowa i jest absolwentem liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie. Zajmuje się badania biologicznymi, ma na swoim koncie wiele publikacji naukowych.

 Studentom UTW towarzyszyli uczniowie z andrychowskiego liceum wraz z dyrektorem – panem Pawłem Mrzygłód. W uroczystej inauguracji udział wzięli również: prezes Andrychowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej - Bogumiłę Zacny-Sporysz, przewodniczący Komisji ds. Społecznych – pan Maciej Kobielus oraz prezes ABS –pani Małgorzata Matusiak.

 Zapisy osób zainteresowanych uczestnictwem w działaniach UTW prowadzone będą od 5 do 12 października w godzinach 9.00-12.00 w siedzibie stowarzyszenia, ul. Krakowska 112 (ABS Bank Spółdzielczy)Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane