Powraca Sezon Operowo-Baletowy

9 stycznia 2019 17:07:44

  Do wadowickiego kina powraca Sezon Operowo-Baletowy, który przyniesie same „perełki”. Ponadto w tym roku miłośnicy opery i baletu w wykonaniu najlepszych artystów świata będą mieli okazję obejrzeć spektakle płacąc za bilety mniej niż w poprzednich latach.

  

Powraca Sezon Operowo-Baletowy

  Wyjątkowo atrakcyjnie zapowiada się nowy wadowicki sezon operowo-baletowy w Kinie Centrum. Podczas transmisji i retransmisji z Metropolitan Opera w Nowym Jorku i Teatru Bolszoj w Moskwie będzie można zobaczyć prawdziwe operowe i baletowe „hity”. Wadowicki sezon potrwa od stycznia do czerwca. Podobnie jak było przy poprzednich transmisjach wadowiccy widzowie w przerwach mogą także liczyć na małą degustację.

  Sezon otworzy opera „Adriana Lecouvreur” już 13 stycznia o godz. 16:00. Fani opery będą mogli zobaczyć wspaniałe spektakle prosto z najwybitniejszego teatru operowego świata - The Metropolitan Opera. Na miłośników baletu przygotowano równie fantastyczne propozycje.

  
Ceny biletów: 20 zł (ulgowy), 30 zł (normalny)
13 stycznia, godz. 16:00: ADRIANA LECOUVREUR
2 lutego, godz. 18:55: CARMEN
10 marca, godz. 16:00 - ŚPIĄCA KRÓLEWNA
7 kwietnia, godz. 17:00 - TRUBADUR
19 maja, godz. 17:00: CARMEN-SUITE/PETRUSCHKA
9 czerwca, godz. 18:00 – TURANDOT

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane