PAP Koronawirus

WCK zaprasza na „Dojrzałe Kino”

26 lutego 2020 13:09:43

  WCK podjęło decyzję o zmianie cyklu „kinoSenior” w „Dojrzałe Kino”. W związku z tym kino Centrum zaprasza na kolejny pokaz filmowy oraz ciekawą prelekcję każdego, bez względu na wiek już 28 lutego na godz. 15.00.

  

WCK zaprasza na „Dojrzałe Kino”

  „KinoSenior” - to projekt, który funkcjonował w WCK od października 2018. Był połączeniem projekcji filmów oraz krótkich wykładów dotyczących tematów poruszanych w filmie. Niektóre seanse takie jak Pavarotti czy Zimna Wojna zgromadziły na sali teatralnej pokaźną grupę widzów. WCK otwierając się na szerszą grupę odbiorców, zdecydowało się na przekształcenie „kinoSenior” w „Dojrzałe Kino”. Wspomniane wydarzenie dedykowane jest nie tylko osobom starszym, ale wszystkim, którzy są zainteresowani filmem i czują, że „Dojrzałe Kino” jest właśnie dla nich.

  

  W lutym w ramach „Dojrzałego Kina” widzowie będą mieli okazję obejrzeć film „Wspomnienie lata” oraz wysłuchać wykładu dotyczącego współczesnego kina polskiego wobec PRL-u.

  

  Wspomnienie lata - Koniec lat 70. w Polsce. Wakacyjny gwar podmiejskiego kąpieliska miesza się z dźwiękami przeboju Anny Jantar. "Wspomnienie lata" to intymna podróż do odchodzącego świata dzieciństwa widzianego oczami 12-letniego Piotrka. Pod wpływem zmieniającej się relacji z matką i pierwszego zauroczenia chłopiec musi skonfrontować się z zupełnie nowymi dla siebie uczuciami, dokonać pierwszych dorosłych wyborów i zmierzyć się z ich konsekwencjami.

  

  Bilety w cenie 10 zł do nabycia w sekretariacie WCK, kasie Kina Centrum oraz na stronie internetowej:

https://wck.wadowice.pl/wydarzenia/

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane