Będzie jazz... W Parku Miejskim

1 lipca 2020 12:09:21

  W najbliższy piątek na koncert „Jazz w Parku” zaprasza Wadowickie Centrum Kultury. Będzie to pierwszy z czterech koncertów nawiązujących do festiwali i wydarzeń muzycznych organizowanych lub współorganizowanych przez WCK, a niemożliwych dotychczas do realizacji.

  

Będzie jazz... W Parku Miejskim

  W najbliższy piątek 3 lipca o godz. 19:00 w Parku Miejskim w Wadowicach usłyszymy standardy jazzowe w wykonaniu zespołu w składzie: Joanna Smajdor, Marcin Jajkiewicz, Leszek Szczerba, Krzysztof  Odrobina, Macieja Gruchacz, Kosma Kalamarz i Michał Dziewiński.

  To będzie pierwszy z czterech koncertów organizowanych w ramach projektu „Recepta na kulturę” dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury z programu „Kultura w sieci”.

  Kolejny usłyszymy 21 sierpnia br. i będzie nawiązywał repertuarowo do znanego i lubianego festiwalu „Reggae Most”.

  Koncert zostanie zorganizowany z zachowaniem wymaganych zasad reżimu sanitarnego (trzeba wziąć ze sobą maseczki). Z tego też powodu miejsce przed muszlą w parku będzie wygrodzone i liczba miejsc ograniczona.

  

  W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych zapraszamy publiczność do sali kameralnej WCK, w której także zostaną zachowane wymagania sanitarne. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

  

  Wszyscy Ci, którzy nie będą mieli okazji w nim uczestniczyć mogą obejrzeć retransmisję w Internecie na profilu facebookowym oraz youtubie Wadowickiego Centrum Kultury.

  Zapraszamy!

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane