Konkurs rozstrzygnięty. Książkę dostanie…

15 kwietnia 2021 11:56:02

  Zakończył się konkurs dla naszych czytelników, w którym nagrodą była powieść biograficzna o św. Janie Pawle II. Książka adresowana jest głównie do młodych czytelników, ale chętnie czytają ją również dorośli. Dostaliśmy mnóstwo prawidłowych odpowiedzi, jednak musieliśmy wybrać spośród nich tylko jedną.

  

Konkurs rozstrzygnięty. Książkę dostanie…

  8 kwietnia, w 16 rocznicę pogrzebu Jana Pawła II opublikowaliśmy artykuł o powieści „Boso do Nieba. O Karolku z Wadowic, który został papieżem i świętym”. Napisała ją rodowita wadowiczanka Henryka Swornóg, autorka książek dla dzieci. W jej pierwotnym zamyśle również publikacja o Karolu Wojtyle miała być przeznaczona dla najmłodszych. Ostatecznie jednak pisarce udało się stworzyć dzieło, które z jednakową przyjemnością czytają zarówno bardzo młodzi, jak i dużo starsi czytelnicy - od uczniów podstawówek po ich pradziadków!

  

  Artykuł wieńczył konkurs, w którym można było wygrać opisaną książkę. Aby mieć szansę na jej zdobycie, trzeba było odpowiedzieć na pytanie: Rocznica jakiego wydarzenia związanego z Janem Pawłem II przypada 8 kwietnia? Jak można się było spodziewać, bardzo szybko zaczęły napływać do nas odpowiedzi. Wszystkie prawidłowe. Nikt z uczestników konkursu nie miał wątpliwości, że chodzi o rocznicę pogrzebu papieża Polaka. Ponieważ jednak dostaliśmy od autorki tylko jeden egzemplarz powieści, nie możemy nagrodzić wszystkich. Po odbiór książki zapraszamy do naszej redakcji Barbarę Wawak z Choczni.

  

Uwaga! Nagroda będzie dostępna od poniedziałku, 19 kwietnia, pod adresem: os. XX-lecia 12/20, Wadowice. Ze względu na to, że godziny otwarcia redakcji są nieregularne, prosimy umówić się na konkretną porę odbioru nagrody pod nr tel. 602 437 097. (eł)

  

  

Foto: Edyta Łepkowska

 

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane