Burmistrz premiuje urzędników

25 stycznia 2017 14:44:26

  Jedni burmistrza Wadowic chwalą za hojność, inni mają mu za złe, że w kampanii wyborczej zapowiadał budżetowe oszczędności, a teraz wydaje lekką ręką nasze pieniądze na nagrody dla magistrackich urzędników. Kto ma rację?

  

Burmistrz premiuje urzędników

  W mediach internetowych przetoczyła się fala komentarzy na temat nagród burmistrza Wadowic, którymi obdarował jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia pracowników Urzędu Miejskiego w Wadowicach.

  Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce podczas przedświątecznego spotkania w wadowickim magistracie 22 grudnia ub.r. Burmistrz dr Mateusz Klinowski nagrodził blisko pięćdziesięciu pracowników na łączną kwotę ponad 82 tysiące złotych. W śród nagrodzonych znaleźli się głównie kierownicy oraz inspektorzy. Ale nagrody nie ominęły również pracowników niższego szczebla łącznie z referentami i pomocą administracyjną.

   

  Burmistrzowskie nagrody wywołały mieszane uczucia wśród internautów. Jedni chwalą dra Mateusza Klinowskiego za hojność i nagradzanie swoich podwładnych za ciężką pracę. Inni wręcz przeciwnie, przypominali jak to podczas kampanii wyborczej piętnował wysokie apanaże w urzędzie. Na mieście pojawiły się nawet banery z najwięcej zarabiającymi samorządowcami.

  

 Potwierdza się więc reguła, że tam gdzie w grę wchodzą pieniądze, tam są również emocje...

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane