WP Prenumerata 2018

Bezkonkurencyjna Zuzia

1 lutego 2017 19:31:01

  27 stycznia w Szkole Muzycznej I stopnia w Sułkowicach odbył się I Konkurs Saksofonowy „Za kotarą”. Zuzanna Zajda  zdobyła I miejsce w swojej kategorii oraz Grand Prix Konkursu. Przy fortepianie towarzyszyła Zuzi Pani Tatsiana Yakubenia. Serdecznie gratulujemy! 

  

Bezkonkurencyjna Zuzia

  W konkursie wzięli udział uczniowie z klas saksofonu z różnych zakątków Polski. Zmagania konkursowe oceniało Jury złożone z nauczycieli szkół muzycznych I i II stopnia.

  Szkołę Muzyczną I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej reprezentowała Zuzanna Zajda z klasy saksofonu Pana mgr Tomasza Skiby.

  Zuzia zdobyła I miejsce w swojej kategorii oraz Grand Prix Konkursu. Przy fortepianie towarzyszyła Zuzi Pani Tatsiana Yakubenia.

   Warto przypomnieć, że Zuzanna Zajda wcześniej zdobyła I miejsce, między innymi w:  XXV Konfrontacji Instrumentów Dętych w Oławie, IX Konkursie Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych w Radomiu, Konfrontacji Młodych Saksofonistów w Centrum Kultury w Łososinie Dolnej, IX Regionalnych Przesłuchaniach uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych Szkół Muzycznych I stopnia Regionu Krakowskiego w Nowym Targu oraz XII Międzynarodowym Festiwalu Saksofonowym w Przeworsku.

  Natomiast w zespole z Jakubem Pawlikowskim zdobyli II miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych oraz wyróżnienie podczas I Międzynarodowego Konkursu Zespołów Instrumentalnych i Kameralnych Szkól Muzycznych I i II stopnia  w Tymbarku.

   

  Zuzanna otrzymała też nominację Kapituły Redakcji „Gazety Krakowskiej” do tytułu Osobowość Roku 2016 w kategorii „Kultura”.

   

  Głosowanie potrwa do 10 lutego br. Laureaci w każdej z kategorii, w każdym mieście i powiecie, zdobędą tytuły Osobowości Roku 2016. Równocześnie Kapituła Konkursowa po raz 25. nominuje kandydatów, a następnie przyzna tytuły "Ludzi Roku".

   

  Zachęcamy do głosowania - Na Zuzannę Zajda głosujemy wysyłając SMS pod nr 72355 o treści OKK.122

   

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane