Policjant z Wadowic najlepszy w kraju

13 marca 2017 12:38:32

  Funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach st. post. Damian Marek  zdobył  pierwsze miejsce w klasyfikacji indywidualnej oraz pierwsze miejsce w  klasyfikacji drużynowej  w III Finale Ogólnopolskich Zawodów Narciarskich dla Funkcjonariuszy Policji.

  

Policjant z Wadowic najlepszy w kraju

  Zawody Narciarskie dla funkcjonariuszy Policji zorganizowane przez Biuro Prewencji KGP we współpracy ze Stowarzyszeniem Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego i Górskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym. Zawody rozegrane zostały na terenie Ośrodka Narciarskiego Czorsztyn – Ski w Kluszkowcach oraz w miejscowości Maniowy.

  W dwudniowej rywalizacji wzięli udział „policjanci-narciarze” z siedmiu garnizonów: małopolskiego, śląskiego, dolnośląskiego, podkarpackiego, łódzkiego, warmińsko-mazurskiego oraz podlaskiego reprezentujący wszystkich funkcjonariuszy pełniących służbę patrolową na stokach narciarskich. W zawodach uczestniczyli również reprezentanci Samodzielnych Pododdziałów Antyterrorystycznych Policji. „Policjanci-narciarze” musieli się wykazać nie tylko umiejętnościami praktycznymi ale również wiedzą teoretyczną.

  

Klasyfikacja indywidualna:

  • I miejsce – st. post. Damian Marek – z KPP w Wadowicach reprezentujący KWP w Krakowie
  • II miejsce – sierż. szt. Wojciech Jakubiec – KWP w Katowicach
  • III miejsce – sierż. szt. Marcin Gierek KWP w Krakowie

  

Klasyfikacja drużynowa

  • I miejsce – drużyna 2 KWP w Krakowie w składzie: st. sierż. Przemysław Panaś i st. post. Damian Marek (KPP Wadowice)
  • II miejsce – drużyna 2 KWP w Katowicach w składzie: sierż. sztab. Wojciech Jakubiec i sierż. sztab. Artur Nawaryński
  • III miejsce – drużyna 3 KWP w Krakowie w składzie: sierż. sztab. Artur Horecki i st. sierż. Dariusz Stasiak

  Komendant Powiatowy Policji w Wadowicach mł. insp. Włodzimierz Warzecha złożył gratulacje st. post. Damianowi Markowi za zajęcie pierwszego miejsca w klasyfikacji indywidualnej i pierwszego miejsca w klasyfikacji drużynowej w III Finale Ogólnopolskich Zawodów Narciarskich Funkcjonariuszy Policji.

  Komendant podkreślił, że to najlepszy wynik osiągnięty przez naszego reprezentanta.

  Gratulując wyróżnionemu,  Komendant podziękował za zaangażowanie i  poświęcenie  oraz  życzył dalszych sukcesów sportowych i pomyślności w życiu osobistym.

(KPP Wadowice, KWP Kraków)

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane