Chcą pomóc Dawidowi

11 sierpnia 2017 10:09:03

  Rusza akcja pomocy Dawidowi Kurzyńcowi, który podczas wypadku doznał urazu rdzenia kręgowego. Powstał Komitet Pomocy, będzie też zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację.

  

Chcą pomóc Dawidowi

Podczas Dożynek Gminy Wieprz, które odbędą się już 19 sierpnia 2017 w Przybradzu, odbędzie się zbiórka na leczenie i rehabilitację Dawida. Powstał specjalny Komitet Pomocy, w skład komitetu wchodzą Kinga Kurzyniec Patrycja Kołodziejczyk Piotr Kucharski. W pomoc włączyły się również Urząd Gminy Wieprz PCPR Wadowice GOPS Wieprz a także liczne organizacje.

- Nazywam się Dawid Kurzyniec i mam 26 lat. Niedawno miałem wypadek, podczas którego doszło do uszkodzenia mojego rdzenia kręgowego. Teraz jestem zmuszony do poruszania się na wózku inwalidzkim. Do prowadzenia aktywnego życia potrzebuję ciągłej rehabilitacji, specjalistycznych zabiegów oraz odpowiedniego sprzętu umożliwiającego poruszanie się. W przywróceniu lepszego funkcjonowania może mi pomóc również przeszczep komórek macierzystych. Rehabilitacja jest bardzo kosztowna, dlatego proszę o wsparcie finansowe - pisze Dawid Kurzyniec - Głęboko wierzę, że jeszcze kiedyś będę tak aktywną osobą, jaką byłem przed wypadkiem, gdy bieganie i wyczynowa gra w piłkę nożną wypełniały cały mój czas. Ciężko pracuję na to, aby niepełnosprawność nie kierowała moim życiem i nie poddaję się. Mam nadzieję, że w tej walce mogę liczyć na Waszą pomoc.

   

POMÓŻ MI W WALCE O SPRAWNOŚĆ

 

  Przekazując 1% podatku, SMS lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kurzyniec, 8003 wspieracie Państwo moją rehabilitację oraz pomagacie mi w codziennym życiu.

JAK PRZEKAZAĆ DAROWIZNĘ

   

Należy dokonać przelewu bankowego (może być przelew internetowy) lub wpłaty na poczcie:

• nazwa odbiorcy:

Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa

• numery rachunku odbiorcy: 62 1600 12860003 0031 8642 6001

Rachunek prowadzony przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska SA

W tytule wpłaty proszę podać nazwisko i numer członkowski nadany przez Fundację – Kurzyniec, 8003  (ten dopisek jest bardzo ważny).

   

JAK PRZEKAZAĆ 1%

   

Wypełniając zeznanie PIT, podatnik musi obliczyć podatek należny wobec Urzędu Skarbowego.

   

W rubryce WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP) należy:

• Wpisać numer KRS: 0000270809

• Obliczyć kwotę 1%

W rubryce INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE (bardzo ważne!) należy:           

• Wpisać nazwisko oraz numer członkowski nadany przez Fundację – Kurzyniec, 8003

   

JAK PRZEKAZAĆ SMS CHARYTATYWNY

   

Należy wysłać SMS pod numer 75 165 o treści POMOC  8003 (bez nazwiska).

   

Koszt SMSa to 6,15 zł. brutto (kwota zawiera VAT), z czego 5 zł. stanowi darowizna na rzecz Podopiecznego. Zgodnie z Regulaminem subkonta Fundacja pobiera od darowizn opłatę w wysokości 3%.

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane