Wydawnictwo Renoma

Pozytywnie zaskoczona

3 listopada 2017 15:03:30

  Pozytywny odbiór „Symfonii Odwagi” mile zaskoczył wadowiczankę Karinę Opyrchał - wykonawczyni utworu oraz autorkę tekstu i muzyki. - To było dla mnie wielkie wyzwanie - wyznaje artystka.

  

Pozytywnie zaskoczona

  Pochodząca z Wadowic Karina Opyrchał jest już po premierze drugiego swojego singla. Utwór „Symfonia Odwagi”, do którego nasza artystka napisała słowa oraz skomponowała muzykę, cieszy się sporym powodzeniem wśród odbiorców, czym wadowiczanka jest mile zaskoczona.

- To bardzo miłe, kiedy ludzie piszą komentarze, udostępniają moją muzykę, chcą ją pokazać światu - dzieli się po premierze wrażeniami Karina Opyrchał - Tworząc Symfonie Odwagi nie zdawałam sobie dokładnie sprawy, że ta piosenka może tak wyglądać. Miałam masę pomysłów w głowie, jednak uznałam, że tym razem pojawią się tam instrumenty smyczkowe jak i dęte - wyznaje artystka.

  „Symfonia Odwagi” - to mądra, z głębokim tekstem piosenka, niosąca wielkie przesłanie. Do piosenki Wokalistki powstał także teledysk, który został nakręcony w bajkowych ogrodach botanicznych, z odrobiną gotyckiego stylu. Utwór jest bardzo dynamiczny, energetyczny i optymistyczny.

- Bardzo chciałabym wszystkim podziękować moim przyjaciołom, którzy wspierają mnie w tej trudnej branży, prasie, rodzicom za troskę a w szczególności  dziękuję odbiorcom oraz Ani Huth  i Konradowi Leszczyńskiemu - mówi Karina Opyrchał.

   

 Symfonia Odwagi

Muzyka Kompozycja i Słowa: Karina Opyrchał

Produkcja: Konrad Leszczyński

Teledysk Reżyseria: Karina Opyrchał

Produkcja: Elmossmovie

Makijaż: Natalia Tomczyk

Wystąpiła: Anna Huth i Cziko

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane