Food trucki w Wadowicach

14 kwietnia 2018 08:41:23

 Na wadowickim rynku po raz kolejny  pojawiły się Food trucki czyli popularne ciężarówki z jedzeniem na wynos.

Food trucki w Wadowicach

 To już druga edycja tego wydarzenia, po raz pierwszy „Żarciowozy” pojawiły się w październiku zeszłego roku. Cieszyły się wtedy dużym powodzeniem, te najbardziej popularne rozprzedały jedzenie w ciągu kilku godzin.

 W tym roku było bardzo podobnie, do niektórych budek ustawiały się ogromne kolejki. W sumie na wadowickim rynku zagościły 22 samochody z różnego typu jedzeniem. Food trucki pozostaną w Wadowicach do niedzieli (15.04) do godz. 20.00.

 Przez cały weekend mieszkańcy będą mogli spróbować m.in. tradycyjnych polskich potraw, np. pierogów z różnymi farszami, kuchni włoskiej czy nawet azjatyckiej. Oczywiście nie zabraknie również słodkich przekąsek – lodów i gofrów.

 Organizatorzy zlotu Food trucków zadbali również o rozrywkę dla uczestników, którzy będą mogli wziąć udział w konkursie na „największego obżarciucha Wadowic”, obejrzeć Stand UP Damiana Kubika czy uczestniczyć w pokazach kulinarnych.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane