Najlepsi nauczyciele w powiecie

17 maja 2018 16:18:45

  Anna Bednarz z ZSiPO w Kalwarii Zebrzydowskiej została uznana za najlepszą nauczycielkę w grupie Szkół Ponadgimnazjalnych w przeprowadzonym Plebiscycie Małopolskiej Kroniki Beskidzkiej. W grupie Szkół Podstawowych i Gimnazjów czytelnicy Kroniki najwyżej ocenili  Tomasza Gębalę ze Szkoły Podstawowej w Stroniu.

  

Najlepsi nauczyciele w powiecie

  W Starostwie Powiatowym w Wadowicach rozdano nagrody najlepszym nauczycielom szkół podstawowych i gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2017/2018, wyłonionym w Plebiscycie Małopolskiej Kroniki Beskidzkiej. Plebiscyt, zorganizowany pod patronatem Starosty Wadowickiego, przeprowadzony został w dwóch etapach. Podczas pierwszego etapu wyłoniono tzw. Złote trójki, w drugim etapie czytelnicy zdecydowali o kolejności miejsc.

  W kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych pierwsze miejsce zdobyła Anna Bednarz - nauczycielka wychowania fizycznego w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Kalwarii Zebrzydowskiej. Kalwaryjskie liceum, któremu dyrektoruje Piotr Janusiewicz cieszy się od lat wysokimi wynikami, podobnie jak wuefistka Anna Bednarz, która z tamtejszą młodzieżą szkolną ma na swym koncie nie jeden sukces.

  Miejsce drugie  zajął Józef Łasak - nauczyciel przedmiotów zawodowych i fizyki w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Radoczy, natomiast miejsce trzecie zdobył Henryk Odrozek - nauczyciel języka polskiego w I Liceum Ogólnokształcącym w Wadowicach.

  W kategorii Szkół Podstawowych i Gimnazjów pierwsze miejsce zdobył Tomasz Gębala - nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Stroniu. Tomasz Gębala znany jest z sukcesów swoich podopiecznych w Turniejach Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

  Miejsce drugie zajął Robert Kawończyk - nauczyciel matematyki, informatyki i doradca zawodowy w Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Frydrychowicach, natomiast na miejscu trzecim uplasował się Andrzej Bańdura - nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 5 w Wadowicach.  Nagrody, statuetki i Dyplomy laureatom z powiatu wadowickiego wręczali: starosta wadowicki Bartosz Kaliński oraz przedstawiciel Małopolskiej Kroniki Beskidzkiej Wojciech Ciomborowski.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane