Wyróżnienia i podziękowania w Mucharzu

1 listopada 2018 18:55:48

  W piątek 19 października 2018 r. w GOKiC w Mucharzu odbyła się 28 sesja VII Kadencji Rady Gminy Mucharz. Przyznano statuetki „Zasłużony dla Gminy Mucharz" oraz podziękowano wójtowi i radzie na koniec kadencji.

  

Wyróżnienia i podziękowania w Mucharzu

  W sesji udział wzięli radni, sołtysi, kierownicy jednostek organizacyjnych gminy, dyrektorzy szkół i przedszkola, prezes LGD Gościniec 4 Żywiołów, radny powiatowy, proboszcz parafii w Mucharzu oraz przedstawiciele środowiska ZHP. Zebranie prowadzone przez przewodniczącą rady Annę Filę oraz w-ce przewodniczącą Teresę Szczurek rozpoczął wójt gminy Wacław Wądolny informując o działalności w okresie międzysesyjnym. Sprawozdania swoje przedstawiła również rada gminy i komisje.

  Mucharz Podczas sesji wręczono akty i statuetki „Zasłużony dla Gminy Mucharz" . Otrzymali je kolejno: Maria Roman – laudację odczytał Wacław Wądlony, Witold Wata – laudację odczytała M. Czechowicz, Anna Fila – laudację odczytała M. Czechowicz oraz 130 Drużyna Starszoharcerska „Stu trzydziestu z Mucharza" im. Księcia Józefa Poniatowskiego – laudację odczytał Wacław Wądolny. Statuetki wręczono po nadaniu uchwałą Rady Gminy jako wyraz szczególnego uhonorowania za wybitne zasługi na rzecz Gminy Mucharz.

  Sesja ta była prawdopodobnie ostatnią, w której uczestniczyli radni oraz wójt obecnej kadencji. Z tej okazji Wacław Wądolny podziękował za wieloletnią współpracę z radą gminy, paniami przewodniczącymi oraz komisjami. Z kolei wójt przyjął słowa podziękowań od wszystkich obecnych, w szczególności zaś od przewodniczących i rady gminy Mucharz  Anny Fili, Teresy Szczurek, Witolda Waty, przedstawicielek sołtysów gminy Krystyny Siwek i Lucyny Sitarz, dyrektora i pracowników GOKiC Grzegorza Jamroza i Moniki Radwan, proboszcza księdza Krzysztofa Strzelichowskiego, dyrektorów szkół Janiny Kunowskiej, Beaty Polak i Mariana Fujaka, przedstawicieli ZHP phm. Doroty Polan, sam. Wiktorii Kudzi, hm. Roberta Kadeli oraz od prezes LGD Renaty Bukowskiej. (R.Kadela)

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane