Wielkanoc2019pl

Lena Czechowicz wystawiła wyborców do wiatru

20 grudnia 2018 09:38:15

  Lena Czechowicz z komitetu Mateusza Klinowskiego zrezygnowała z mandatu radnej Rady Miejskiej, wystawiając do wiatru mieszkańców Wadowic, który poparli ją w ostatnich wyborach samorządowych. - Podjęłam trudną dla mnie decyzję, rezygnuję z mandatu radnej Rady Miejskiej w Wadowicach - napisała na swym fanpage’u Lena Czechowicz.

  

Lena Czechowicz wystawiła wyborców do wiatru

  Radna Rady Miejskiej w Wadowicach Lena Czechowicz oświadczyła, że rezygnuje z pełnienia obowiązków radnej. Jakie są prawdziwe przyczyny dymisji tej utalentowanej, młodej wadowiczanki?

- Na liście naszego komitetu Wolne Wadowice znajdują się inne wspaniałe osoby, co do których jestem pewna, że będą w stanie z oddaniem pracować dla Was. Zależy mi na Wadowicach, dlatego zamierzam działać na rzecz naszej społeczności w innych formach - oświadczyła na swoim fanpage’u Lena Czechowicz.

  Lena Czechowicz kandydowała do Rady Miejskiej w Wadowicach z Komitetu Wyborczego Mateusz  Klinowski i Wolne Wadowice z okręgu nr 2. W głosowaniu zdobyła 349 głosów. to spory zawód, zwłaszcza dla tej grupy wadowiczan, którzy oddali na nią swój głos.

  Miejsce opuszczonego przez Lenę Czechowicz fotela w Radzie Miejskiej zajmie kolejny kandydat z tej listy,  42-letni Krzysztof Faber, który zdobył 169 głosów.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane