Wielkanoc2019pl

Stulatek z Zebrzydowic

20 grudnia 2018 18:30:32

- Duża aktywność fizycz  na i sportowa, to recepta na długowieczność - zdradza Franciszek Kania, który skończył właśnie 100 lat.

  

Stulatek z Zebrzydowic

   Pan Franciszek Kania z Zebrzydowic skończył 100 lat. Z okazji tak wyjątkowego jubileuszu dostojnego Jubilata odwiedzili burmistrz Kalwarii Zebrzydowskiej dr Augustyn Ormanty, przewodniczący Rady Miejskiej Piotr Janusiewicz, sołtys wsi Zebrzydowice Ireneusz Kowalczyk oraz przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

  Panu Franciszkowi złożono życzenia zdrowia i rodzinnego szczęścia. Wręczono także listy gratulacyjne między innymi od Prezydenta Andrzeja Dudy, który nawiązał do 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości.

   

  Pan Franciszek podzielił się swoimi wspomnieniami, duża cześć z nich to dramatyczne wspomnienia związane z II wojną światową. Jubilat zdradził też swój sposób na długowieczność. To duża aktywność fizyczna i sportowa. Jubilat dodał również, że lubi spacerować.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane