150 słów - 1500 możliwości

16 stycznia 2019 19:11:21

  W Wadowicach uczymy się mówić!  W ramach projektu „150 słów - 1500 możliwości” dzieci z niepełnosprawnościami objęte pomocą Stowarzyszenie "Dać Szansę" pilnie pracują pod okiem znakomitej logopedki – Pani Kasi.

Projekt sfinansowano ze środków Fundacji „ORLEN – DAR SERCA”.

   

150 słów - 1500 możliwości

  Poprawa zdolności komunikacji pomoże dzieciom w nawiązywaniu relacji z rówieśnikami, rodziną, nauczycielami - a w przyszłości z nowo poznanymi ludźmi w różnych sytuacjach. Dodatkowo, w ramach projektu staramy się zwiększyć wiedzę i umiejętności rodziców dzieci objętych wsparciem w zakresie domowych metod na wzmacnianie i kontynuowanie terapii logopedycznej dzieci.

  Chcemy zapoczątkować w rodzinach narażonych na wykluczenie społeczne i ekonomiczne proces aktywnego wspierania rozwoju dzieci i angażowania się w ich postępy. Zajęcia są dla dzieci nauką i zabawą - każde ze 150 spotkań jest inne, niepowtarzalne i inspirujące. Zaczniemy od 150 złów - a przed nami 1500 możliwości!

  Projekt jest skierowany do rodzin wychowujących w środowisku lokalnym dzieci z niepełnosprawnościami, które mają problemy z komunikowaniem się (mówieniem), narażonych na wykluczenie społeczne i ekonomiczne. Chcemy wesprzeć dzieci, który rodziny nie są w stanie zorganizować dłuższej specjalistycznej terapii logopedycznej.

150 słów których dzieci nauczą się dziś, jutro pozwolą im na budowę 1500 zdań - a to dopiero początek!

Więcej o projekcie: http://dacszanse.pl/projekty/2019/150-slow---1500-mozliwosci---fundacja-orlen-dar-serca-2

Więcej o Fundacji „ORLEN – DAR SERCA”: www.orlendarserca.pl/PL

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane