Łukasz Błasiak zasiadł w Radzie Miejskiej

23 stycznia 2019 18:15:49

  Łukasz Błasiak został nowym radnym Rady Miejskiej w Wadowicach. W fotelu radnego zasiadł po rezygnacji ze sprawowanego mandatu radnej Leny Czechowicz.

  

Łukasz Błasiak zasiadł w Radzie Miejskiej

  Podczas sesji Rady Miejskiej w Wadowicach w dniu 23 stycznia br. w szeregi wadowickich radnych wstąpił Łukasz Błasiak. W ubiegłorocznych wyborach samorządowych 38-letni mieszkaniec Wadowic startował na radnego z Komitetu Wyborczego Wyborców Mateusz Klinowski i Wolne Wadowice - z tej samej listy co Lena Czechowicz. Wówczas do Rady Miejskiej się nie dostał. Zrobił trzeci wynik, zdobywając 147 głosów.

  Po rezygnacji Leny Czechowicz z mandatu radnej, następnym kandydatem do fotela wadowickiego radnego był wg liczby zdobytych głosów Krzysztof Faber. Jednak ten mandatu nie przyjął i droga do Rady Miejskiej w Wadowicach otworzyła się dla trzeciego w kolejności zdobytych głosów Łukasza Błasiaka.

  Podczas sesji Rady Miejskiej Przewodnicząca Miejskiej Komisji Wyborczej Beata Mamcarczyk wręczyła nowemu radnemu Postanowienie Komisarza Wyborczego w Krakowie. Po złożeniu ślubowania Łukasz Błasiak objął mandat radnego Rady Miejskiej w Wadowicach.

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane