Zmiana warty w wadowickiej policji

30 stycznia 2019 13:47:33

  Komendant Powiatowy Policji w Wadowicach insp. Włodzimierz Warzecha przeszedł na emeryturę. Jego następcę mamy poznać początkiem lutego.

  

Zmiana warty w wadowickiej policji

  Z udziałem przedstawicieli kadry kierowniczej Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, władz samorządowych, związków zawodowych, służb współpracujących z komendą powiatową, a przede wszystkim wadowickich policjantów w Komendzie Powiatowej Policji w Wadowicach odbyła się dzisiaj uroczystość pożegnania szefa powiatowej policji inspektora Włodzimierza Warzechy. Komendant Powiatowy Policji w Wadowicach przeszedł na emeryturę.

  Insp. Włodzimierz Warzecha kierował wadowicką KPP od 2016 roku, a pracę w policji zaczynał w 1991 roku w Krzeszowicach, skąd przeszedł do Olkusza. Tam awansował najpierw na Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji, a następnie na szefa tej Komendy.

- Przez dwa lata współpracy na linii policja-starostwo udało nam się wspólnie przeprowadzić wiele wartościowych inicjatyw, organizując najlepsze w Małopolsce ćwiczenia obronne, czy zakupując nowy samoobsługowy alkomat dla wadowickiej komendy. Inspektor Warzecha zostanie głównie zapamiętany jako osoba, za kadencji której rozpoczęła się tak długo wyczekiwana budowa komendy - skomentował uczestniczący w uroczystości burmistrz Wadowic, a wcześniej starosta wadowicki Bartosz Kaliński.

  W imieniu władz powiatu za współpracę odchodzącemu komendantowi podziękowała  wicestarosta Beata Smolec.  

  Nowego Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach mamy poznać w przyszłym tygodniu, do tego czasu wadowicką komendą pokieruje I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Wadowicach mł. insp. Robert Michna.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane