Pożegnanie z samorządem

17 lipca 2019 19:57:16

  Lipcowa sesja Rady Miejskiej w Wadowicach była ostatnią, w której Marek Brzeźniak brał udział w roli sekretarza gminy. Od 25 lipca br. przechodzi na emeryturę. Jego miejsce zajmie Marta Budzyńska.

  

Pożegnanie z samorządem

  Podczas sesji Rady Miejskiej w Wadowicach, która odbyła się w środę 17 lipca br., radni pożegnali uroczyście sekretarza gminy Wadowice Marka Brzeźniaka, który 25 lipca br. odchodzi na emeryturę.

  Marek Brzeźniak był pierwszym sekretarzem gminy Wadowice po wyborach samorządowych w 1990 roku, które wygrali kandydaci Komitetu Obywatelskiego. Piastował tę funkcję pod rządami czterech burmistrzów Wadowic: Kazimierza Malczyka, Ewy Filipiak, Mateusza Klinowskiego i Bartosza Kalińskiego.

  Czas szybko upływa, ani się nie obejrzeliśmy, a blisko trzydziestoletnia służba Marka Brzeźniaka wadowickiemu samorządowi dobiega końca...

- Miałem szczęście do ludzi, do tego co robiłem. Choć jak sami państwo podkreślili, nie wiem czy do końca byłem sekretarzem gminy. Bo tak wieloma rzeczami się zajmowałem, że czasem myślę, że ta funkcja w Wadowicach była trochę inna i niepodobna do funkcji, którą pełnili moi koleżanki i koledzy w innych gminach - mówił wzruszony Marek Brzeźniak, jeszcze sekretarz gminy.

  Miejsce Marka Brzeźniaka zajmie Marta Budzyńska, która wygrała konkurs na stanowisko sekretarza gminy Wadowice i swoje urzędowanie rozpocznie 29 lipca 2019 roku.

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane