Mati i Sara jadą na Mistrzostwa Świata

4 października 2019 21:41:02

  Burmistrza Miasta odwiedziła para taneczna Mateusz Stawowy i Sara Silva, to mistrzowie nad mistrzami! Augustyn Ormanty  zaprosił młodych tancerzy, by pogratulować im ostatnich osiągnięć, przekazać drobne upominki i zapewnić o wsparciu gminy. Zapewniając, że będzie trzymał za nich kciuki w czasie ich występów na Mistrzostwach Świata, które odbędą się w listopadzie w Turcji.

  

Mati i Sara jadą na Mistrzostwa Świata

  Przypomnijmy, 22 września Mateusz Stawowy i Sara Silva zostali MISTRZAMI POLSKI Juniorów Młodszych w kombinacji 10-tańców Kleczew 2019. Puchar i tytuł Mistrzów Polski Mati z Sarą odebrali 10 razy.

  Mati i Sara to też aktualni Wicemistrzowie Polski w tańcach latynoamerykańskich oraz Wicemistrzowie w tańcach standardowych kategorii Juniorów Starszych ( 14-15 lat). Warto zaznaczyć, że wywalczonymi tytułami zapewnili sobie nominację na Mistrzostwa Świata w tańcach latynoamerykańskich World Championships, które odbędą się w listopadzie w Turcji.

  Mateusz Stawowy to mieszkaniec Barwałdu Górnego i uczeń szkoły podstawowej im. Karola Wojtyły, jego partnerką jest Sara Silva.

  Para może pochwalić się też wieloma tytułami w tym Mistrzostwem Polski, sukcesy odnoszą również na arenie międzynarodowej wygrali Turnieje w Budapeszcie, Brnie, Helsinkach, są zwycięzcami wszystkich turniejów w swojej kategorii w Polsce w jakich wystąpili w latach 2017-2018!

  
Swoje wielkie możliwości i wielki talent poparty pracą pokazali też „World of Dance”, po tym występie podbili serca fanów i sympatię Polski.

-zwycięzcy Europejskiego Children Grand Prix 2018 ( na 87 par) - zwycięzcy oraz finaliści największych turniejów europejskich: - Maribor Open, - Brno Open, - Junior Dance Festival Portoroz, - German Open Championships Stuttgart
- Baltic Grand Prix Ryga, - Prague Open, - finaliści pierwszej edycji programu TV Polsat World of Dance Polska jako jedyna para tańca towarzyskiego, -systematyczni goście programu Pytanie na Śniadanie TVP2

Tańczą ze sobą prawie 8 lat ,trenują i pogłębiają swoją pasję codziennie.

  Para wielokrotnie swoimi występami uświetniała organizowane na terenie Gminy spotkania z mieszkańcami, jak np. Dni Kalwarii, Pikniki rodzinne w Barwałdzie Górnym.

  

  Parę będzie można zobaczyć w czasie otwarcia Sali Gimnastycznej w Barwałdzie Górnym 31 października.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane