Dwóch Wójtów z Powiatu Wadowickiego docenionych!

20 listopada 2019 21:34:18
Dwóch Wójtów z Powiatu Wadowickiego docenionych!

  Dobiegło końca głosowanie w plebiscycie Gazety Krakowskiej na Wójta Małopolski 2019 roku. Na liście wyróżnionych znaleźli się wójtowie z terenu Powiatu Wadowickiego, Mariusz Krystian – Wójt Gminy Spytkowice, który zajął III miejsce oraz Szymon Duman – Wójt Gminy Stryszów, który uplasował się na X miejscu.

  To prestiżowe wyróżnienie jest potwierdzeniem tego, że są ta osoby działające w sposób prężny i wyróżniający się nie tylko w skali Powiatu, ale także Województwa.

- Zawsze powtarzam, że najważniejsza jest pokora. Takie wyróżnienia oczywiście cieszą, bo są potwierdzeniem tego, że ciężka praca i jej efekty znajdują uznanie wśród licznego grona obserwatorów życia publicznego – mówił wójt gminy Spytkowice Mariusz Krystian.

- Ciężko pracujemy nad tym, aby stale poprawiać standard życia mieszkańców. Ogromnie cieszy mnie fakt, że jest to doceniane, tego typu wyróżnienia są tego potwierdzeniem. Gmina Stryszów silna mieszkańcami! – dodaje wójt gminy Stryszów Szymon Duman.

(Fot. Archiwum WP)

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane