Kto zostanie dyrektorem szpitala?

24 stycznia 2020 21:52:43

  W publicznej służbie zdrowia nie jest jeszcze tak tragicznie, skoro jest tak duże zainteresowanie obsadą dyrektorskiego fotela w wadowickim szpitalu. Do konkursu na to stanowisko zgłoszono 14 kandydatur.

  

Kto zostanie dyrektorem szpitala?

  W czwartek, 23 stycznia br. upłynął termin zgłaszania kandydatur w ogłoszonym przez Zarząd Powiatu Wadowickiego konkursie na stanowisko dyrektora ZZOZ w Wadowicach. Okazało się, że jest całkiem spore zainteresowanie objęciem steru w wadowickiej lecznicy. Do konkursu przystąpiło 14 osób z różnych stron Polski.

  Nowego dyrektora ZZOZ w Wadowicach wyłoni Komisja Konkursowa, której przewodniczy wicestarosta Beata Smolec. W skład Komisji Konkursowej wchodzą również: Małgorzata Targosz-Storch - przedstawiciel Powiatu Wadowickiego, Zofia Kaczyńska - przedstawiciel Powiatu Wadowickiego, Mirosław Nowak - przedstawiciel Powiatu Wadowickiego, Jacek Jończyk - przedstawiciel Powiatu Wadowickiego, Marcin Krawczyński - przedstawiciel Powiatu Wadowickiego, Mirosława Zybek - przedstawiciel Rady Społecznej działającej w Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach.

  

  Rozpatrzenie zgłoszonych kandydatur ma nastąpić do 14 lutego br. W pierwszym etapie ma nastąpić ocena zgłoszeń pod względem spełnienia wszystkich wymogów formalnych, w drugim etapie zostaną przeprowadzone rozmowy z kandydatami, podczas których poszczególni kandydaci przedstawią swoje wizje i plany związane z zarządzaniem wadowickim szpitalem.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane