PAP Koronawirus

Jubilatka na 102

4 lutego 2020 13:09:27

  Mieszkanka Spytkowic, Pani Anna Wyrwont obchodziła swoje 102-gie urodziny. Serdeczne Gratulacje !!!

  

Jubilatka na 102

  Pani Anna Wyrwont, mieszkanka sołectwa Spytkowice, obchodziła 3 lutego 2020 roku swoje 102. urodziny. Ten dzień to wyjątkowe święto nie tylko dla szanownej Jubilatki i Jej rodziny, ale również dla całej społeczności Gminy, gdyż niewielu jest dane świętować tak piękny Jubileusz.

  Z tej okazji życzenia zdrowia, błogosławieństwa Bożego oraz miłości i ciepła od życzliwych ludzi złożył Jubilatce Wójt Gminy Spytkowice Mariusz Krystian wraz z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Haliną Pióro.

  Szanowna Jubilatka oprócz bukietu kwiatów, listu gratulacyjnego oraz słodkiego upominku otrzymała również, zgodnie z obowiązującym od 2019 roku na terenie Gminy Spytkowice Programem Pomocy Rodzinie, jednorazowe świadczenie pieniężne.

  

  Pani Anna urodziła się 3 lutego 1918 r. w Spytkowicach, gdzie spędziła zdecydowaną większość swojego życia. Przez ten czas wychowała 5 dzieci, doczekała 12 wnuków oraz 11 prawnuków.

  Jubilatka mimo swojego wieku cieszy się dobrym zdrowiem i pogodą ducha. Życzymy, aby kolejne lata były szczęśliwe i radosne, a każda chwila upływała w pozytywnej atmosferze i pomyślności. 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane