PAP Koronawirus

W Gminie Stryszów o Sołtysach się pamięta

12 marca 2020 19:36:05

  Dzień Sołtysa - coroczne polskie święto obchodzone na terenie kraju w dniu 11 marca. Święto to ma na celu okazanie wdzięczności i szacunku sołtysom za ich pracę oraz zwrócenie uwagi społeczeństwa na rolę sołtysa w polskiej wsi.

  

W Gminie Stryszów o Sołtysach się pamięta

  W tym wyjątkowym dniu sołtysów z terenu gminy Stryszów zaprosił do swojego gabinetu wójt Szymon Duman, który skierował do nich następujące słowa: 

"Z okazji Dnia Sołtysa, pragnę złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia, a także słowa uznania za Waszą odpowiedzialną i trudną pracę. Sołtys to prawdziwy Gospodarz, osoba oddana i zaangażowana w sprawy lokalnej społeczności. Sołtys to wizytówka każdej miejscowości. Pełnienie tej zaszczytnej funkcji to misja i powołanie. Jesteście osobami dobrze znającymi lokalne wyzwania, doskonale rozumiecie ludzi i ich potrzeby. Za to bardzo Wam dziękuję i raz jeszcze życzę wszystkiego dobrego!"

  My również dołączamy się do tych słów i życzymy wszystkim sołtysom samych sukcesów oraz spełniania w wykonywanej służbie na rzecz mieszkańców! 

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane