Co? Gdzie? Kiedy?

Koncert Kapeli Hanki Wójciak

13 września 2018 14:17:53

Data wydarzenia: 2018-11-10

Kapela Hanki Wójciak

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej

10 listopada 2018

   

  Koncert Kapeli Hanki Wójciak, odbędzie się 10 listopada, o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej (ul. Broniewskiego 3).

  

 Zespół Hanki Wójciak powstał w Krakowie, gra muzykę z pogranicza world music i folku w wykonaniu słychać echa muzyki orientalnej i celtyckiej, polskie motywy ludowe, połamane rytmy, wokalną improwizację w rejestrze gwizdkowym. To muzyka w swym założeniu bliska ziemi, ludyczna, taneczna i transowa . Teksty Hanki Wójciak opisują współczesny świat.

  Liderką i założycielką formacji jest Hanka Wójciak, wokalistka, autorka tekstów i muzyki, dziennikarka, laureatka między innymi: Festiwalu Pamiętajmy o Osieckiej, Studenckiego Festiwalu Piosenki, Festiwalu Twórczości Korowód, Rock&Chanson Festival.

   

  Bezpłatne wejściówki na koncert będą dostępne do odbioru w Starym Kinie (Mickiewicza 4). Uwaga 1 osoba może zabrać max. 2 wejściówki. Ilość miejsc ograniczona. W razie niewykorzystania zaproszenia, prosimy bilet zwrócić do Organizatora przez wydarzeniem (możliwe jak najwcześniej).

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Artykuły: Polityka