Targi Andrychów 2017

Małe Torciki w ZDZ

31 maja 2017 20:36:33

  Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych ZDZ w Andrychowie zorganizowało dla gimnazjalistów I Konkurs Gastronomiczny "Małe Torciki".

  

Małe Torciki w ZDZ

  Rozstrzygnięty został I Konkurs Gastronomiczny "Małe Torciki" dla gimnazjalistów, organizowany przez Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych ZDZ w Andrychowie.

  Jury , w skład którego wchodzili również przedstawiciele poszczególnych gimnazjów podkreślali talent i zaangażowanie młodzieży.

  Zestawienia smakowe były zaskakujące, w wielu przypadkach czystość wykonania , dekoracja, pomysłowość wskazywały na to, że wykonują takie dzieła nie po raz pierwszy.

I miejsce zajęły uczennice Gimnazjum w Inwałdzie:

- KAROLINA STUGLIK oraz PATRYCJA WOJTYŁA.

 
II miejsce zajęły uczennice Gimnazjum w Zagórniku
- PAULINA SMOLEC i DOROTA SMOLEC,

 
III miejsce zajęli uczniowie Gimnazjum z Choczni:
- AGNIESZKA MALATA i JONASZ KRĘCIOCH

  

  Gratulujemy uczestnikom i zwycięzcom !!! Wasze torciki, to prawdziwe dzieła sztuki cukierniczej, nie tylko wyglądały ale również smakowały wyśmienicie !!!

- Byliśmy organizatorami Konkursu gastronomicznego, ponieważ mamy taki kierunek kształcenia, TECHNIKUM ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH w Andrychowie i  chcemy przybliżyć ten zawód gimnazjalistom, przed dokonaniem ostatecznego wyboru szkoły. To okazja do sprawdzenia się i poddania się ocenie fachowców. Gimnazjaliści biorący udział w naszym konkursie spisali się na piątkę. Zapraszamy następnych chętnych na  za rok ! - powiedziała Dyrektor Zespołu Szkół ZDZ w Andrychowie Zofia Wanat.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane