Europa dla nas - staże zagraniczne dla ZS w Andrychowie

12 lipca 2017 23:55:27

  MAMY TO !!!!.... Najnowsza informacja, następny nasz projekt z Programu Operacyjnego "WIEDZA EDUKACJA ROZWÓJ" został zaakceptowany i kolejni uczniowie wyjeżdżają na praktyki zagraniczne. 

  

Europa dla nas - staże zagraniczne dla ZS w Andrychowie

  We wrześniu i październiku wyjeżdżają logistycy do Włoch- "Zdobywamy europejskie doświadczenie", a od grudnia rozpoczynamy kolejny duży projekt - "Europa dla nas - staże zagraniczne dla ZS w Andrychowie ".. Wyjeżdża Technikum Logistyczne z Andrychowa i Wadowic, Technikum Usług Fryzjerskich z Wadowic, Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych i Technikum Przemysłu Mody z Andrychowa, Technikum Informatyczne w Ketach, Zasadnicza Szkoła Zawodowa -Kucharze - tym, razem do Hiszpanii !!!!

  To już czwarty projekt , który aktualnie realizujemy . Nauczyciele wrócili z Malagi i następni wyjechali do Rimini....będzie jeszcze Berlin i Sofia...do tego "Nowa energia Edukacji - z Funduszy RPO Województwa Małopolskiego"- realizacja staży i kursów realizowany w Polsce.... Czyli razem pozyskaliśmy ponad 4.500.000 złotych !!!

  3 tygodnie w renomowanych europejskich zakładach pracy, przelot samolotem , żywienie , nocleg, opieka wychowawcza, przygotowanie językowe, kieszonkowe.....
TO WSZYSTKO ZA DARMO !!!

  To nie tylko zwiększenie kompetencji , ale wielka życiowa przygoda i doskonały początek kariery zawodowej.
To bardzo duże, wielopoziomowe wzmocnienie edukacji w naszej szkole.... Kształcimy się w Polsce na dodatkowych kursach, realizujemy praktyki zagraniczne dla uczniów i nauczycieli w atrakcyjnych miejscach Europy. Nasi uczniowie i nauczyciele pozyskują nie tylko dodatkowe , ponadprogramowe kompetencje zawodowe, ale również poznają język kraju w którym przebywają , historię i kulturę Europy. Zmieniają się mentalnie, dojrzewają emocjonalnie...bardzo często wzmacniają poczucie własnej wartości ...Mają taką szansę TYKO W NASZEJ SZKOLE !!!!

Zofia Wanat
Dyrektor ZS ZDZ w Andrychowie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane