Delegacja z Radoczy na spotkaniu z Minister Edukacji Narodowej

10 października 2017 09:56:05

  W dniu 6 października 2017 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu odbyło się spotkanie z Minister Edukacji Narodowej Panią Anną Zalewską poświęcone zmianom w systemie edukacji i w prawie oświatowym. 

  

Delegacja z Radoczy na spotkaniu z Minister Edukacji Narodowej

  Wśród zaproszonych przedstawicieli edukacji z powiatów wadowickiego i oświęcimskiego Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Radoczy reprezentowały uczennice IV klasy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych – Dominika Góra i Izabela Łopata oraz Dyrektor Stanisław Gliwa, Wicedyrektor Urszula Szulc i Kierownik Warsztatów Szkolnych Józef Jodłowski.

  

  Spotkanie stało się okazją nie tylko do promocji szkoły i kierunków kształcenia, ale również Radoczańskiego Jabłecznika - produktu tradycyjnego wpisanego na listę Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Delegacja Zespołu Szkół w Radoczy na ręce Pani Minister wraz z Radoczańskim Jabłecznikiem przekazała egzemplarz zeszytu kulinarnego „Smaki Ziemi Wadowickiej”, w którym znajdziemy przepis na nasz lokalny smakołyk.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane