Wydawnictwo Renoma

Gratulacje z MON dla „Gorzenia”

4 listopada 2017 10:29:55

  W dniu 3 listopada 2017r. w naszej szkole miało miejsce bardzo uroczyste i ważne wydarzenie. Do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Wadowicach przybył znakomity gość – Szef Wydziału Rekrutacji mjr Cezary Pązik. 

  

Gratulacje z MON dla „Gorzenia”

  Jego wizyta wiązała się z kampanią Ministerstwa Obrony Narodowej, której celem jest promowanie szkolnictwa wojskowego. W tym celu Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej prof. dr hab. Wojciech Fałkowski wystosował list gratulacyjny dla Dyrektorów Liceów i Techników, które znalazły się na pięćdziesięciu najwyższych miejscach w rankingu szkół w roku 2017.

  Zaszczytne miejsce na wspomnianej prestiżowej liście zajęło Technikum nr 1 (5 miejsce w Małopolsce, 34 w kraju), dlatego mjr Cezary Pązik wręczył Dyrektorowi Jerzemu Kotasiowi list gratulacyjny, w którym doceniono sukces dydaktyczny i wychowawczy naszej placówki, podkreślając, iż jest to „szkoła, która stawia na rozwój, kształcąc młodych ludzi jako przyszłych obywateli, gotowych na podjęcie wyzwań, które przynosi współczesność, a atmosfera w naszej szkole sprzyja nie tylko zdobywaniu wiedzy, ale także wychowaniu młodych, świadomych obywateli.”

  Mjr Cezary Pązik spotkał się także z uczniami klas maturalnych, których zachęcał do podjęcia studiów na uczelniach wojskowych oraz podkreślał wyjątkowość ich oferty oraz prestiż żołnierskiej służby.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane