Targi Oświatowe w Brzeźnicy

21 marca 2018 20:49:53

  Dziewiętnaście szkół ponadgimnazjalnych z czterech powiatów zaprezentowało swoje oferty edukacyjne tegorocznym absolwentom gimnazjów podczas V Targów Edukacyjnych w Brzeźnicy.

  

Targi Oświatowe w Brzeźnicy

  Już po raz piąty (mały jubileusz) w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Brzeźnicy zorganizowane zostały Targi Edukacyjne. Swoje oferty zaprezentowało 19 szkół z terenu czterech powiatów: oświęcimskiego, wadowickiego, krakowskiego oraz miasta Kraków.

  W bardzo ciekawy i zróżnicowany sposób przedstawiciele szkół zachęcali młodzież, która w tym roku opuście gimnazjum, do wstępowania w mury szkół średnich.

  

   

  Oficjalnego otwarcia Targów dokonali: dyrektor szkoły Anna Lang wraz z przewodniczącą Rady Gminy Brzeźnica Jadwigą Kozioł oraz sekretarzem gminy Barbarą Klęczar.

  Gimnazjaliści, którzy za kilka miesięcy będą musieli podejmować decyzje o swojej zawodowej przyszłości, mogli podczas targów zapoznać się z kierunkami kształcenia, tradycją i osiągnięciami danej szkoły, porozmawiać z uczniami oraz nauczycielami na temat warunków kształcenia w poszczególnych placówkach oświatowych.

{{gallery_44694}}

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane