Zielona Góra zdobyta! Sukces Kamila w Olimpiadzie Budowlanej!

24 kwietnia 2018 07:21:41

  Kamil Orkisz - uczeń klasy 3 technikum budowlanego  reprezentował Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie  w etapie centralnym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. W dniach  od 12 do 14 kwietnia  2018r. odbyła się XXXI edycja OWiUB  i co najważniejsze  Kamil został laureatem!

  

Zielona Góra zdobyta! Sukces Kamila w Olimpiadzie Budowlanej!

  Najcenniejszą nagrodą  dla ucznia jest indeks na wybraną techniczną uczelnię wyższą w Polsce oraz zwolnienie z egzaminu zawodowego. Nie było łatwo, bo oprócz wiedzy z przedmiotów budowlanych trzeba było powtórzyć i przerobić zagadnienia z matematyki, fizyki, czy geometrii wykreślnej - ale udało się!

  Opiekunem ucznia był Pan Krzysztof Szczygieł - nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych, który ma w swoim dorobku zawodowym już nie jednego laureata. To były dla niego XVII zawody centralne.

  Warto nadmienić, że w  nowo powstałym  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie uczniowie  mogą osiągnąć także laury w innych zawodach. Centrum kształci bowiem w kierunkach takich, jak: technik mechanik, technik informatyk, technik obsługi ruchu turystycznego, technik ekonomista, technik spedytor, technik organizacji reklamy. Serdecznie zapraszamy!T

Tekst i foto:  A. Łokcik-Szczygieł, K. Szczygieł

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane