Tysiące książek naukowych w zasięgu ręki!

31 sierpnia 2018 07:48:07

  Po czasopismach przyszedł czas na książki! Wadowicka Biblioteka Publiczna „uwalnia” kilka tysięcy książek naukowych.

  

Tysiące książek naukowych w zasięgu ręki!

  Wraz z 1 września czytelnicy Wadowickiej Biblioteki Publicznej uzyskają możliwość wypożyczania kilku tysięcy książek naukowych, z których dotychczas można było korzystać wyłącznie na miejscu w Czytelni książnicy. W ten sposób użytkownicy biblioteki będą mogli skorzystać w domowym zaciszu z wielu cennych, branżowych publikacji ze wszystkich dziedzin wiedzy. Wybrane książki będzie można wypożyczyć na okres 2 tygodni!

  

  Z wypożyczeń zostaną natomiast wyłączone publikacje regionalne oraz zbiory specjalne (dokumenty kartograficzne, fotografie, dokumenty  życia społecznego). Te pozycje w dalszym ciągu będą dostępne tylko na miejscu w Czytelni Biblioteki!

   

  Z oferty będą mogli skorzystać wszyscy czytelnicy zapisani do biblioteki i przestrzegający jej regulaminu.

   

  Przypominamy, że to już kolejna akcja Wadowickiej Biblioteki Publicznej, mająca na celu zapewnienie szerszego dostępu do literatury. W czerwcu książnica „uwolniła” kilka tysięcy czasopism popularno-naukowych, z których czytelnicy chętnie korzystali w trakcie letniego wypoczynku.

   

Zachęcamy do skorzystania z oferty!

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane