Wielka Gala w Marcyporębie

8 września 2018 20:57:42

  Szkoła Podstawowa w Marcyporębie dysponuje już wspaniałą, nowoczesną salą gimnastyczną oraz nowoczesnym, wielofunkcyjnym boiskiem sportowym. Wwłaśnie oddano do użytku w szkole nowe obiekty sportowe.

  

Wielka Gala w Marcyporębie

  W sobotnie popołudnie 8 września br. w Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Marcyporębie odbyła się uroczystość otwarcia sali gimnastycznej oraz boiska wielofunkcyjnego. Szkolne uroczystości poprzedziła Msza św. odprawiona w kościele parafialnym w Marcyporębie.

  Podczas gali na terenie Szkoły Podstawowej dokonano symbolicznego przecięcia wstęgi, a ks. proboszcz poświęcił nowy obiekt.

  Uroczystość otwarcia szkolnych obiektów sportowych  poprowadzili: przedstawicielka rodziców Mirosława Rajda oraz nauczyciel wychowania fizycznego Mieczysław Chojna.

  Wszystkich przybyłych gości, rodziców, uczniów i społeczność szkolną przywitała dyrektor szkoły Krystyna Korus.

   

  

W uroczystej gali otwarcia sali gimnastycznej oraz wielofunkcyjnego boiska sportowego uczestniczyli m.in.: Senator RP Andrzej Pająk, Poseł na Sejm RP Józef Brynkus, wójt gminy Brzeźnica Bogusław Antos, proboszcz parafii w Marcyporębie Jan Giądła, przewodnicząca Rady Gminy w Brzeźnicy Jadwiga Kozioł, radni Rady Powiatu w Wadowicach, Radni Rady gminy w Brzeźnicy, sołtysi, kierownicy jednostek organizacyjnych w gminie Brzeźnica, rodzice oraz nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej w Marcyporębie.

  Po dokonaniu oficjalnego otwarcia, wójt gminy Brzeźnica Bogusław Antos wręczył symboliczny klucz na ręce dyrektor szkoły Krystyny Korus.

  W części artystycznej wystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej w Marcyporębie. Miłym akcentem na zakończenie uroczystości były podziękowania dla wszystkich, którzy swoją ofiarnością i pracą przyczynili się do powstania tak wspaniałych i nowoczesnych obiektów sportowych na terenie szkoły w Marcyporębie.Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane