Spotkanie Akademickiego Cyklu Dyskusyjnego w Tomicach

27 września 2018 10:23:33

  W Tomicach rozpoczął się Akademicki Cykl Dyskusyjny. Pierwszym tematem nowego cyklu były zakupy a temat  brzmiał: Moje zakupy - moja sprawa? 

  

Spotkanie Akademickiego Cyklu Dyskusyjnego w Tomicach

  W niedzielę 23.09.2018 w Ośrodku Kultury Gminy Tomice zainaugurowaliśmy "Akademicki Cykl Dyskusyjny w Tomicach". Moderatorem dyskusji był dr Jakub Synowiec. adiunkt w Katedrze Etyki na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

  Jak na debiut takiego wydarzenia w Tomicach frekwencja była okazała. Co najcenniejsze spotkanie od początku do końca miało charakter dyskusyjny dzięki czemu mimo, że miało trwać godzinę przeciągnęło się do dwóch. :)

  Na wydarzeniu pojawił się między innymi Wójt Gminy Tomice - Pan Witold Grabowski.

  Udało nam się poruszyć wiele filozoficznych i naukowych zagadnień w języku zrozumiałem dla każdego uczestnika dyskusji. Naszym zdaniem owocem dyskusji będzie rozwój osobisty każdego z obecnych jak i zwiększenie świadomości na temat świata w którym żyjemy.

  Spotkanie zostało zorganizowane przez stowarzyszenie Autentyczni Społecznicy, którego przedstawicielem jest Adrian Biłko. Jest to jedna z pierwszych inicjatyw tego typu w Gminie Tomice. Jeśli chcesz do Nas dołączyć i działać efektywnie pod Naszą banderą - zapraszamy!

   Niebawem zorganizujemy kolejne spotkanie "Akademickiego Cyklu Dyskusyjnego w Tomicach". Obserwuj Naszą działalność!

Adrian Biłko

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane