Tischner we francuskich restauracjach

2 października 2018 15:34:35

  W dniach od 17.09.2018 r. do 28.09.2018 r. jedenaście uczennic Technikum Nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera kształcących się w zawodach technik żywienia i usług gastronomicznych oraz kelner odbyło staż w restauracjach we francuskim mieście Amiens w ramach projektu pt. „European practice makes perfect realizowanego w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego".

  

  

Tischner we francuskich restauracjach

  Stażystki oprócz nabycia nowych umiejętności zawodowych, miały również okazję  zwiedzić piękny Paryż oraz zobaczyć zabytki Amiens i okolic.

  W dniach 24.09. – 27.09.2018r. z wizytą monitorującą do Amiens udały się Dyrektor CKZiU Nr 1 w Wadowicach, Pani mgr inż. Jolanta Satława oraz Kierownik Warsztatów Szkolnych Pani mgr inż. Anna Knapik.

  W czasie oficjalnych spotkań podjęte zostały rozmowy na temat podsumowania stażu oraz dalszej współpracy ze szkołą Lycee Saint Martin w Amiens.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane