III miejsce Spółdzielni Uczniowskiej

23 listopada 2018 14:33:42

  W minioną sobotę przedstawiciele Spółdzielni Uczniowskiej CKZiU z Andrychowia – Madga, Kamil i Pani Katarzyna Kocemba mieli zaszczyt już drugi raz uczestniczyć w Ogólnopolskim Sejmiku Spółdzielni Uczniowskich organizowanym przez Krajową Radę Spółdzielczości oraz Fundację Rozwoju SpółdzielczościUczniowskiej w Domu Spółdzielczości Pracy w Krakowie. 

   

III miejsce Spółdzielni Uczniowskiej

  Podczas sejmiku podsumowano rok pracy spółdzielni uczniowskich w kraju,  przedstawiono  sukcesy i problemy, z którymi się borykają. Omówiono niektóre zmiany prawne a także odczytano list od Pani Minister Elżbiety Rafalskiej przesłany do uczestników Sejmiku.

   W związku z 100 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości przedstawiono prezentację nt. „Wkład spółdzielczości w budowaniu niepodległej Polski”.

   Na koniec wręczono puchary, dyplomy i nagrody zwycięzcom XVIII Konkursu na Najlepszą Spółdzielnię Uczniowską w kraju - o puchar Krajowej Rady Spółdzielczej. Jesteśmy w gronie najlepszych  Spółdzielni Uczniowskich w naszym kraju – zajęliśmy  III miejsce. Otrzymaliśmy puchar, dyplom i nagrodę, którą jest drukarka laserowa. Podczas finałowej prezentacji Magdalena Wider i Prezes Spółdzielni Kamil Bizoń pokazali nasze działania w ostatnim roku. Takiego sukcesu pewnie by nie było gdyby nie pomoc Pani Iwony Kapeli przy przygotowaniu Kroniki SU. Świetną prezentację przygotowali uczeń  klasy 2d Rafał Smolec i uczennica klasy 2e Joanna Kryska.

  Bardzo nam miło, że praca wielu osób została doceniona. Dziękujemy wszystkim spółdzielcom, pomagającym nam nauczycielom, uczniom CKZiU w Andrychowie, bez których sklepik by nie istniał. Składamy podziękowania Panu  Dyrektorowi Tomaszowi Bizoniowi, który zawsze wspiera nas w realizacji nowych pomysłów. Słowa podziękowania kierujemy do naszego Patrona Społem PSS Andrychów z Panią prezes Anną Rychter za pomoc i wsparcie naszych działań.

Opiekunowie Małgorzata Majdak i Edyta Zwieńczak 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane